LA ROCHE-POSAY Retinol B3 sérum 30ml

Novinka Tip
849 Kč 283 Kč / 10 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Koncentrované sérum proti vráskám s regeneračním vyhlazujícím účinkem na pleť.

Proč používat LA ROCHE-POSAY Retinol B3?

  • Pleť vypadá jemnější a zářivější
  • Trvale jsou redukovány známky stárnutí vzniklé v důsledku slunečního záření
  • Hluboké vrásky jsou výrazně minimalizovány
  • Jemné linky se zdají být vyhlazené
  • Tón pleti je jednotný

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI: Obsahuje Retinol (čistý + postupně uvolňovaný), který působí proti známkám stárnutí pleti. Vitamin B3 obnovuje pleť a glycerin zajišťuje 24h hydrataci. Nevysušuje. Formulováno pro optimální toleranci. Pleť vypadá jemnější a zářivější, jako by se den za dnem regenerovala. Pleť získává mladistvý jas a tonicitu. Trvale jsou redukovány známky stárnutí vzniklé v důsledku slunečního záření: hluboké vrásky jsou výrazně minimalizovány, jemné linky se zdají být vyhlazené a tón pleti je více jednotný. Hydratační fluid, jemný, nelepivý finiš. Pro všechny typy pleti, i mastnou. Nekomedogenní.

APLIKACE: Večer aplikujte na obličej a krk, samostatně nebo pod hydratační krém. Používejte v kombinaci s přípravky pro ochranu proti slunečnímu záření. Nepoužívejte společně s dalšími přípravky s obsahem retinoidů. VAROVÁNÍ: Čistý Retinol na vzduchu žloutne. To však nijak neovlivňuje jeho účinnost. Tento produkt může zvýšit citlivost pokožky na slunce a zejména možnost spálení. Při používání tohoto produktu používejte přípravky sluneční ochrany s vysokým SPF a omezte vystavení pokožky na slunci. Nepoužívejte společně s dalšími přípravky s obsahem retinoidů. Pokud během prvních použití zaznamenáte diskomfort, dalších několik aplikací vynechejte, aby si pokožka na přípravek přivykla. Vyvarujte se přímého kontaktu s očima a rty. Pokud dojde ke kontaktu, důkladně opláchněte vodou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a emulze
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.