Vichy Liftactiv Retinol specialist sérum 30ml

900 Kč 300 Kč / 10 ml
Skladem

Vichy Liftactiv retinol specialist serum proti stárnutí pleti. 

  • Cílí na všechny typy vrásek, včetně těch nejhlubších.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vichy Liftactiv retinol specialist serum proti stárnutí pleti. Věda o expozomu: S přibývajícím věkem a vnějšími vlivy se snižuje buněčná obnova pleti, vrásky se prohlubují a jsou stále výraznější. ŘEŠENÍ VICHY: SÉRUM RETINOL SPECIALIST je obohaceno o 0,2 % čistého retinolu, jehož účinek je posílen probiotickými frakcemi a biopeptidy pro intenzivní účinnost proti stárnutí pleti. Cílí na všechny typy vrásek, včetně těch nejhlubších.

1. TÝDEN: Aplikujte 2krát týdně večer. 2. TÝDEN: Používejte každý druhý den večer. 3.TÝDEN: Pokud přípravek dobře snášíte, používejte denně večer. V případě přetrvávajícího diskomfortu prodlužte interval mezi aplikacemi a/nebo snižte množství nanášeného přípravku.Vyhněte se sluneční expozici, každé ráno aplikujte přípravek ochrany před sluncem SPF ≥ 30. POKYNY PRO POUŽÍVÁNÍ: Pro přesné dávkování jemně stiskněte aplikátor. Pro přesné dávkování jemně stiskněte aplikátor. Večer naneste několik kapek séra na čistý a suchý obličej. Vždy dbejte na dobrou hydrataci pokožky. Vyhněte se přímému kontaktu s očima. V případě kontaktu s očima je okamžitě a důkladně vypláchněte vodou. Nepoužívejte společně s jinými přípravky s obsahem retinolu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a emulze
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Laboratoře Vichy nabízejí expertní přípravky péče o pleť a vlasy, vyvinuté s odborníky. Pro krásný a zdravý vzhled pleti v každém věku.