Betula

 

UŽ KONEC nemocem a virózám, ochraňte sebe i svou rodinu a zůstaňte zdraví.

 

JEDINEČNÉ KOZÍ KOLOSTRUM PRÁVĚ TEĎ ZA SUPER CENU!

 

  Trápí vás oslabená imunita, zdravotní potíže, dlouhá rekonvalescence, opakující se záněty nebo tomu všemu chcete jen předejít? Chřipková sezóna a mezinárodní epidemie je zpět. Buďte připraveni. Tady je perfektní řešení, jak zachovat zdraví!

 

 

 

*|END:WEB_VIDEO|*
Výrazně účinnější zdroj kolostra je získán z kozího mleziva narozdíl od kravského.
 
Kozy jsou totiž jedny z nejzdravějších zvířat.
 
Látky obsažené v kozím kolostru mají velice silný účinek i na lidské tělo.
 

PROČ JE TOHLE KOLOSTRUM NEJLEPŠÍ?

NEPASTERIZOVÁNO
Nadojené mlezivo nepasterují, neodtučňují, neodstraňují ani nepřidávají žádné složky. Všechny přirozené vlastnosti jsou tak ve finálním výrobku zachovány. Přesvědčení Betuly spočívá v tom, že příroda vše vymyslela nejlépe a pouze čistý přírodní produkt může nabídnout výjimečné účinky pro vaše tělo.
LYOFILIZOVÁNO
Betula zpracovává kozí mlezivo unikátní metodou sušení mrazem, takzvanou lyofilizací. Oproti jiným metodám sušení, kdy jsou látky obsažené v mlezivu degradovány, lyofilizace neovlivňuje přirozené vlastnosti kolostra. Všechny jeho aktivní látky jsou zachovány v nezměněné podobě.
Kolostrum je odebíráno eticky
Mlezivo od kozí mámy je pro zdraví kůzlat nepostradatelné. Kolostrum proto odebírají až poté, co se narozená kůzlata mateřského mléka dosyta napijí. Zároveň však dbají na to, aby bylo kolostrum odebráno do 12 hodin od porodu, kdy má nejvyšší možnou kvalitu. Odebrané mlezivo je testováno v mikrobiologické laboratoři a pokud je v pořádku, šetrně se zpracuje.
Certifikáty
Betula je držitelem několika certifikátů zaručujících kvalitu produktů: HACCP, FDA a Kosher.
 
 
Díky tomu můžeme GARANTOVAT složení, kvalitu a ÚČINNOST

 
2 položek celkem
kozi white
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
1 550 Kč

Kozí kolostrum obsahuje kozí mlezivo, unikátní tekutinu vylučovanou samicemi savců bezprostředně po porodu mláděte. Obsahuje v koncentrované formě rozmanité biologicky...

24
detske default
Novinka Tip
ZDARMAZDARMA
1 590 Kč

Dětské kozí kolostrum je složením a kvalitou kolostra stejné jako kolostrum kozí. Hlavním rozdílem je velikost tobolek, které jsme zmenšili takřka o polovinu, tudíž není...

25

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem