Zinzino – BalanceTest

Tip
Značka: Zinzino
ZDARMAZDARMA
Zinzino – BalanceTest
2 450 Kč 2 450 Kč / 1 ks
Skladem
BalanceTest společnosti Zinzino je jednoduchým sebetestem, který po odebrání kapilární krve z prstu umožňuje analýzu obsažených mastných kyselin prováděnou s využitím techniky suché krevné kapky (DBS). Bude-li naším cílem analýza mastných kyselin, je vědecky dokázano, že technika DBS je právě tak přesná, jako odebrání vzorku žilní krve. Je zapotřebí pouze několika kapek krve ze špičky prstu umístěných na filtrační papír Whatman®, a provedení potrvá necelou minutu.

Hlavní přínosy Balancetest

  • Snadno proveditelný sebetest pomocí suché kapky krve
  • Měří množství 11 mastných kyselin ve vaší krvi Poskytuje údaje o vaší rovnováze omega-6: 3

Detailní informace

Detailní popis produktu

Analytické služby VITAS v Norsku anonymně analyzují procentuální obsah 11 mastných kyselin, které probíhají dále v 98% všech mastných kyselin v krvi, a získávají hodnoty budou reflektovat vaši stravu v období posledních 120 dnů, což znamená, že i nadále žije vaše krvinka. Tento výsledek bude po 10–20 dnech zobrazen na webových stránkách zinzinotest.com.

Svůj první BalanceTest byste si měli udělat jako první a následně ihned zahájit užívání denních dávek produktů Zinzino Balance. V užívání produktů Balance pokračujte podle doporučení po dobu 120 dnů a poté absolvujte druhý BalanceTest, zjistíte, jak se změnil váš profil mastných kyselin.

* Kdyby výsledky vašeho vstupního testu ukazovaly rovnováhu omega-6: 3 v poměru 3: 1, měli byste ihned kontaktovat společnost Zinzino, protože v takovém případě produkt Balance nepotřebujete.

 

CO MĚŘÍ:

Test zjišťuje množství 11 mastných kyselin, včetně nasycených, mononenasycených (omega-9) a polynenasycených (omega-6 a omega-3) mastných kyselin. Hodnoty jednotlivých mastných kyselin jsou uvedeny v tabulce a vyjádřeny jako procentní podíly členských naměřeného množství mastných kyselin. Pro srovnání je v tabulce jako cílová hodnota pro každou mastnou kyselinu uvedenou její průměrný rozsah (na základě dat získaných od velkých skupin osob s probíhající rovnováhou). Měření se provádí pro následující mastné kyseliny:

Palmitová kyselina, C16: 0, nasycené tuky

Stearová kyselina, C18: 0, nasycené tuky

Olejová kyselina, C18: 1, omega-9

Linolová kyselina, C18: 2, omega-6

Alfa-linolenová kyselina, C18: 3, omega-3 Gama-linolenová kyselina, C18: 3, omega-6 Dihomo-gama-linolenová kyselina, C20: 3, omega-6 Arachidonová kyselina (AA), C20: 4, omega- 6 Eikosapentaenová kyselina (EPA), C20: 5, omega-3 Dokosapentaenová kyselina (DPA), C22: 5, omega-3 Dokosahexaenová kyselina (DHA), C22: 6, omega-3

Váš test je analyzován nezávislou a GMP certifikovanou laboratoří. GMP certifikační služby Vitas znamená, že jsou v jiném rámci dodržovány osvědčené výrobní postupy. Jedná se o smluvní laboratoř, která se zaměřuje na chemickou analýzu, má 25 let zkušeností a poskytuje vysoce kvalitní chromatografické analýzy založené na špičkových znalostech a technologii. Ke krevnímu testu BalanceTest je přiloženo identifikační číslo, které zobrazuje pouze vy. Ani laboratoř, ani společnost Zinzino neví, kdo test odeslal. Po zadání vašeho ID BalanceTest vám na stránkách zinzinotest.com zobrazí vaše výsledky. Pokud jste dotazník již vyplnili, získáte přístup ke kompletní analýze. Pokud je váš dotazník zatím nevyplněn, zobrazí se pouze vaše skóre rovnováhy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
 
 
Nabízí výživové doplňky a produkty péče o pleť a na podporu zdravého životního stylu, které jsou nejlepší ve své třídě, testované a vědecky ověřené. Zinzino  je držitelem certifikátu správné výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practice). Ten dokládá, že výrobce splňuje tak přísná kritéria, která jsou uplatňována při výrobě a kontrole léčiv.