VICHY NEOVADIOL Meno 5 Dvoufázové Sérum 30ml

999 Kč 3 330 Kč / 100 ml
Skladem
VICHY NEOVADIOL Meno 5 Dvoufázové Sérum
 
Proč používat VICHY NEOVADIOL Meno 5 Dvoufázové Sérum ?
  • Zlepšuje pevnost a sjednocuje tón pleti.
  • Pro vyhlazenější a zářivější pleť.
  • Intenzivně vyživuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VICHY NEOVADIOL Meno 5 Dvoufázové Sérum pro pleť v období peri a postmenopauzy. Hormonální změny v období menopauzy stupňují 5 viditelných známek stárnutí pleti. Laboratoře Vichy spojily Termální vodu Vichy vulkanického původu s Proxylanem, výtažkem z kasie, Vitaminy B3-Cg-E a Omega mastnými kyselinami z rostlinných olejů.
 
Aplikace:
 
Před aplikací dobře protřepejte. Aplikujte dvakrát denně před aplikací krému. Vyhněte se okolí očí a rtů. V případě zasažení očí je ihned důkladně vypláchněte dostatečným množstvím vody. V případě podráždění omezte četnost aplikace a pokud podráždění přetrvá, ukončete používání přípravku a poraďte se s lékařem. Vyhněte se expozici na slunci. Před pobytem na slunci se doporučuje na místa, na která byly aplikovány alfa-hydroxykyseliny (AHA), nanést ochranný přípravek s SPF ≥ 20. Kontakt přípravku s kůží musí být v omezené četnosti nebo době trvání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a emulze
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Laboratoře Vichy nabízejí expertní přípravky péče o pleť a vlasy, vyvinuté s odborníky. Pro krásný a zdravý vzhled pleti v každém věku.