Nu Skin Day Dream Protective Lotion Lightweight Day Moisturizer SPF 30

Tip
Značka: Nu Skin
999 Kč 1 998 Kč / 100 ml
Skladem
Odstartujte svůj den s Nutricentials Protective Lotion a užívejte si pleť, která vypadá svěže a rozzářeně – bez ohledu na to, co vám přijde do cesty. Day Dream Protective Lotion obsahuje SPF 30 pro přidanou ochranu proti UVB, a to je teprve začátek. Náš komplex výtažků z bioadaptivních rostlin zlepšuje schopnost vaší pleti přizpůsobit se nepříznivým účinkům stresu, znečištění a oxidačního stresu. Víme ale, že zvládne víc než to. Karnosin, naše antioxidační složka působící proti modrému světlu a infračervenému záření, dodává další stupeň ochrany. Pomáhá rušit vlivy přílišného vystavení vaší pokožky modrému a infračervenému světlu. Výtažek z kořene zázvoru současně podporuje svěží vzhled pleti.
 
Proč používat Day Dream Protective Lotion Lightweight Day Moisturizer SPF 30 ?
  • Bioadaptivní rostliny zvyšují schopnost vaší pleti přizpůsobit se okolnímu prostředí.
  • SPF 30 ve formě příjemného pleťového mléka.
  • Dodává pleti třpyt a jas, vyrovnává její tón a zanechává ji překrásně rozzářenou.
  • Nekomogenní.
  • Vhodné pro všechny typy pleti.
  • Pomáhá chránit pleť a zvyšuje její odolnost vůči negativním účinkům stresových faktorů v prostředí, jako je napětí, znečištění a oxidační stres.
  • Chrání před negativními účinky nadměrného UV záření, modrého světla a infračerveného záření, včetně barevné nejednotnosti pokožky, povadlosti a předčasných viditelných známek stárnutí pleti.  
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:
 
Naneste dostatečné množství na vyčištěný obličej a krk, postupujte zdola nahoru a od středu ven. Používejte každé ráno.
 
Klíčové složky:
 
• Komplex výtažků z bioadaptivních rostlin – směs pěti výtažků z rostlin, které prospívají v extrémních podmínkách. Obsahuje rozchodnici růžovou, maralí kořen, houbu chaga, vraneček a sibiřský ženšen.
 
• Antioxidační složka působící proti modrému světlu a infračervenému záření (karnosin) – poskytuje antioxidační ochranu a pomáhá omezovat nepříznivé účinky nadměrného vystavení modrému světlu a infračervenému záření, jako je barevná nejednotnost pokožky a povadlý vzhled pleti.
 
• Výtažek z kořene zázvoru (Zingiber Officinale Root Extract) – antioxidant, který zvyšuje přirozenou odolnost pokožky vůči stresu, protože ji zklidňuje, rozjasňuje a pomáhá vyrovnávat její tón.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy a masti
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nu Skin je světová značka pro osobní péči a wellness, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie.