Nu Skin ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum

Tip
Značka: Nu Skin
1 419 Kč 1 892 Kč / 100 ml
Skladem
ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum obsahuje složení, které v kombinaci s ageLOC Nu Skin Galvanic SPA System II dodává vaší vlasové pokožce a kořínkům esenciální složky. Vlasy díky tomu vypadají plnější a v lepší kondici. Toto nemastné složení určené k dlouhodobé aplikaci každý den posiluje a zpevňuje pokožku hlavy a přispívá k tomu, že tenké, namáhané a zralé vlasy jsou na pohled a na dotyk silnější a zdravější.
 
Proč používat ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum ?
  • Zajistí viditelně objemnější, hustější a zdravě vypadající vlasy.
  • Posiluje a zpevňuje jemné vlasy bez života.
  • Vyživuje a povzbuzuje pokožku hlavy a vlasy.
  • Zklidňuje pokožku hlavy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aplikace:

Používejte na suché nebo navlhčené vlasy. Dle potřeby vytvářejte pěšinky, abyste mohli sérum nanést přímo na vlasovou pokožku a ke kořínkům. Přípravek prsty jemně vmasírujte do vlasové pokožky, rozčešte všechny nepoddajné prameny a pak na dvě minuty použijte ageLOC Galvanic Spa. Vyberte nástavec pro vlasovou pokožku a volbu číslo pět. Nástavec přiložte přímo k vlasové pokožce a pohybujte se od čelní vlasové linie dozadu. Neoplachujte. Vlasy upravte jako obvykle. Při použití v kombinaci s ageLOC Nutriol Scalp & Hair Shampoo a ageLOC Nutriol Scalp & Hair Conditioner budou vaše vlasy vypadat objemnější než kdykoli dříve. Získáte plné a zdravě vypadající lokny, na které budete právem pyšná. 

 Výsledky získané po kombinovaném používání produktu ageLOC Nutriol Intensive Scalp & Hair Serum dvakrát denně s následnou dvouminutovou aplikací ageLOC Edition Nu Skin Galvanic SPA System II společně s běžným postupem při mytí hlavy pomocí ageLOC Nutriol Shampoo and Conditioner.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlasy
Hmotnost: 0.075 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nu Skin je světová značka pro osobní péči a wellness, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie.