Notty 30 tbl

228 Kč
Skladem

PharmaSuisse NOTTY je doplněk stravy s kyselinou gama-aminomáselnou, vitaminem B6. Obsahuje kozlík, sluncovku, hloh, mučenku a meduňku pro zklidnění a lepší spánek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Úvod

PharmaSuisse NOTTY je doplněk stravy pro zklidnění a lepší spánek. Obsahuje Gabarelax™ – kyselinu gama-aminomáselnou, vitamin B6 a Sedax™ – komplex rostlinných extraktů z kozlíku lékařského, sluncovky kalifornské, hlohu, mučenky a meduňky.

Hlavní vlastnosti

  • meduňka, mučenka a hloh pomáhají ke zklidnění a duševní pohodě
  • sluncovka kalifornská a kozlík lékařský zmírňují stres a zlepšují spánek
  • meduňka také pomáhá udržet dobrou náladu
  • vitamin B6 přispívá ke snížení únavy a vyčerpání a k normální funkci nervového systému
  • Gabarelax™ je přírodní kyselina gama aminomáselná (též GABA), vyráběná fermentačním procesem, za účasti probiotických bakterií Lactobacillus hilgardii, využívaných například při výrobě tradičního asijského pokrmu kimchi – čistota získaného produktu je vyšší než 98 %

Dávkování

Užívejte 1x denně 1 tabletu večer před spaním nebo dle potřeby. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

Složení

Sedax™ – komplex rostlinných extraktů: kozlík lékařský (Valeriana officinalis L., kořen), sluncovka kalifornská (Eschscholtzia californica Cham., bylina), hloh (Crataegus curvisepala Lindm., nadzemní části), mučenka (Passiflora incarnata L., nadzemní části), meduňka (Melissa officinalis L., listy) (nosič: maltodextrin); stabilizátory: mikrokrystalická celulóza, fosforečnan vápenatý; Gabarelax™ – kyselina gama‑aminomáselná; leštící látky: E464, E460, E570, E132; protispékavé látky - oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin; pyridoxin hydrochlorid (vitamin B6). V 1 tabletě: Sedax™ (kozlík, sluncovka, hloh, mučenka a meduňka) 250 mg, Gabarelax™ – kyselina gama-aminomáselná 100 mg, vitamin B6 6 mg 428 % RHP. RHP – referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby.

Obsahuje GabarelaxTM - přírodní kyselinu gama-aminomáselnou, vitamin B6 a SedaxTM - komplex rostlinných extraktů z kozlíku lékařského, sluncovky kalifornské, hlohu, mučenky a meduňky pro zklidnění a lepší spánek.

Kozlík lékařský

zmírňuje stres a zlepšuje spánek. Je to vytrvalá bylina, která se vyznačuje charakteristickým pachem. V Evropě i na našem území se vyskytuje nejvíce v nižších polohách. Jako léčivka je znám nejméně od středověku, používal se na nespavost, proti strachu a nervozitě. K přípravě odvarů či tinktur se používal oddenek, který obsahuje nejvíce blahodárných látek.

Sluncovka kalifornská

je kalifornská národní květina. Jedná se jednoletou až vytrvalou bylinu, jejíž květ je velmi podobný našemu máku, avšak je nejčastěji žlutý. Pokud se vyskytuje ve střední Evropě, bylina je pouze jednoletá.
Původní obyvatelé Severní Ameriky používali sluncovku jako sedativum.

Hloh

je hojně se vyskytující trnitý keř s bílými květy, ze kterých se na podzim stanou červené plody. Roste většinou na kraji lesů a remízků. V lidovém léčitelství byl odpradávna využíván na posílení srdce a cév. Má rovněž zklidňující účinky, pro něž je již od středověku doporučován ke zlepšení kvality spánku.

Mučenka

je většinou popínavá rostlina s nezaměnitelnými květy původem z jihu USA. Rostlina se využívá jako léčivka, ale ceněné jsou i její plody podobné marakuji. Její přínos ve zvládání nespavosti údajně spočívá ve schopnosti mírnit obavy a zklidnit rozjitřenou mysl.

Meduňka

je vytrvalá bylina z čeledi hluchavkovitých, která má původ ve východním Středomoří a Malé Asii. V lidovém léčitelství se používá hlavně k odstranění problémů s usínáním, dále na povzbuzení kognitivních funkcí a na podporu trávení.

GabarelaxTM

je přírodní kyselina gama aminomáselná, vyráběná fermentačním procesem, který ke kvašení využívá probiotických bakterií Lactobacillus hilgardii. Tento kmen se využívá při výrobě tradičního asijského pokrmu KIMCHI. Čistota získaného produktu je vyšší než 98%.

„Kyselina gama aminomáselná, je přítomna ve 40 % všech nervových buněk. Většina nervových buněk má ve svých membránách receptory pro GABA.“*

*EFSA Journal 2009; (7/9): 1274

Vitamin B6

přispívá k normální činnosti nervové soustavy, k normální psychické činnosti organismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání.

SLOŽENÍ

            Obsažené látky                                       

v 1 tabletě 

   % RHP v dávce (1 tbl.)

Sedax™ – (kozlík, sluncovka, hloh, mučenka a meduňka)

250 mg

-

GabarelaxTM – kyselina gama-aminomáselná

100 mg

-

Vitamin B6

6 mg

428

RHP – referenční hodnota příjmu

BALENÍ: 30 tablet

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita a únava
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italská společnost PharmaSuisse Laboratories S.p.A. se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy, které obsahují vysoce kvalitní suroviny z celého světa. Jako jedna z mála společností je držitelem certifikátu správné výrobní praxe GMP (Good Manufacturing Practice). Ten dokládá, že výrobce splňuje tak přísná kritéria, která jsou uplatňována při výrobě a kontrole léčiv. Společnost se zaměřuje na vysokou účinnost přípravků, kterou dosahuje unikátní kombinací použitých účinných látek, jejich optimálním množstvím a synergií.

Účinnost aktivních látek, použitých v přípravcích, je ve většině případů dobře vědecky zdokumentována. Vývoj přípravků je založen na nejnovějších poznatcích vědy, a proto splňují požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.