LA ROCHE-POSAY Anthelios tónovaný krém SPF50+ 50ml

476 Kč 952 Kč / 100 ml
Skladem
LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMUNE 400 hydratačný tónovaný krém SPF50+
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios tónovaný krém SPF50+ ?
  • Velmi vysoká UVA/UVB ochrana.
  • Vhodné pro pokožku se sluneční alergií.
  • Pomáhá předcházet oxidativnímu stresu vzniklému v důsledku infračerveného záření A a znečištění.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios UVMUNE 400 hydratačný tónovaný krém SPF50+. Naše ultimátní ochrana s filtrem proti ultradlouhovlnnému UVA záření. Univerzální mikropigmenty tají na pleti, přizpůsobují se tónu vaší pleti a sjednocují její vzhled. Testováno pod dermatologickou kontrolou na citlivé a reaktivní pleti. Testováno také pod oftalmologickou kontrolou na citlivých očích a citlivém očním okolí. Testováno na uživatelích kontaktních čoček.
 
VAROVÁNÍ: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 
UPOZORNĚNÍ: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. (340-400nm) = dlouhovlnné UVA záření/(380-400nm) = konec spektra, které nazýváme ultradlouhovlnné UVA záření.
 
Typ pleti: Citlivá
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.