LA ROCHE-POSAY Toleriane make-up SPF25 odstín 14 30ml

550 Kč 183 Kč / 10 ml
Skladem
Toleriane plně krycí korektivní make-up SPF25 INDIKACE: Testováno na citlivé, intolerantní pleti s různými kožními nedokonalostmi včetně popálenin a jizev

Proč používat LA ROCHE-POSAY Toleriane Make-Up Fluidní korektivní make-up pro citlivou a intolerantní pleť?

  • Poskytuje 16-hodinovou výdrž s extra vysokým krytím: zarudnutí, vyrážky, jizvy a nedokonalosti pleti jsou plně kryty
  • Okamžitá korektura pro všechny typy pleti.
  • Zlepšuje vzhled nedokonalostí pleti
  • Poskytuje sjednocenou, zmatněnou pleť bez nedokonalostí

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI:Toleriane plně krycí korektivní make-up SPF25 INDIKACE: Testováno na citlivé, intolerantní pleti s různými kožními nedokonalostmi včetně popálenin a jizev. Vhodné i pro pleť se sklonem k akné/ekzému/růžovce a pro onkologické pacienty během léčby rakoviny. EFEKTIVITA: Poskytuje 16-hodinovou výdrž s extra vysokým krytím: zarudnutí, vyrážky, jizvy a nedokonalosti pleti jsou plně kryty. Okamžitá korektura pro všechny typy pleti. Vytváří přirozený vzhled. VLASTNOSTI: Snadno roztíratelná a nemastná textura. VYSOKÁ TOLERANCE: Testováno onkologickými pacienty během léčby rakoviny; na citlivé i alergické pleti. Testováno pod dermatologickou kontrolou. Nekomedogenní. Poskytuje 16-hodinovou výdrž s extra vysokým krytím: zarudnutí, vyrážky, jizvy a nedokonalosti pleti jsou plně kryty. Okamžitá korektura pro všechny typy pleti. Tekutá, nemastná a pružná textura umožňuje vrstvení podle vyžadované míry krytí.

APLIKACE: Po použití denního krému naneste trochu přípravku na lokalizované nedostatky (malé skvrny, jizvy), nebo na celý obličej rukama nebo houbičkou.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Make-up
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.