LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Correct SPF50+ 50ml

519 Kč 1 038 Kč / 100 ml
Skladem
LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Correct SPF50+ fotokorekční denní gel-krém.
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Correct SPF50+ 50ml ?
  • Viditelně zmenšuje póry a koriguje nedokonalosti pleti 12h zmatňující finiš.
  • Velmi vysoká ochrana před UVA/UVB zářením.
  • Chrání před oxidativním stresem vzniklým v důsledku znečištění & infračerveného záření A.
  • Zabraňuje ulpívání částic znečištění na pleti.
  • Účinnost proti vzniku nedokonalostí pleti.
  • Nekomedogenní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Oil Correct SPF50+ fotokorekční denní gel-krém. Nová generace opalovacích přípravků, které chrání před fotostárnutím vzniklým v důsledku každodenní sluneční expozice. Pomáhá viditelně korigovat pleť tak, že zmírňuje vznik nedokonalostí. CELLOX-B3 TECH. (Mexoryl XL + vitaminy B3 & E + Termální voda z La Roche-Posay).
 
Aplikace:
 
Testováno na citlivé pleti. VAROVÁNÍ: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte: Ráno rovnoměrně aplikujte na celý obličej jako poslední krok vaší rutiny péče o pleť. Aplikujte před nanesením make-upu. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. UPOZORNĚNÍ: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany.
 
Typ pleti: Všechny typy pleti
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.