LA ROCHE-POSAY Lipikar Huile Lavante AP+ Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej proti podráždění pokožky 400 ml

384 Kč 96 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej proti podráždění pokožky.
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Lipikar Huile Lavante AP+ ?
  • Čistí velmi suchou a citlivou pokožku.
  • Hydratuje, napomáhá obnovit komfort a snížit podráždění pokožky.
  • Pokožka je zbavená nečistot a chráněna před vysušením a podrážděním způsobeným tvrdou vodou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Lipikar Huile Lavante AP+: Zvláčňující relipidační koupelový a sprchový olej proti podráždění pokožky čistí pokožku a chrání ji před vysušením a podrážděním způsobeným tvrdou vodou. Dodává pokožce lipidy potřebné pro obnovu kožní bariéry. Je vhodný pro citlivou, suchou a podrážděnou pokožku s pocitem diskomfortu. Neutrální pH. Bez alkoholu. Nedráždí v očích.
 
Typ pleti: suchá/citlivá
 
Aplikace:
 
Sprcha: Napěňte malé množství přípravku v dlaních a aplikujte na navlhčenou pokožku. Opláchněte. Osušte přikládáním ručníku. Koupel: Při napouštění vany přidejte do vody množství odpovídající 5 stlačením pumpičky. Pro oddálení vzniku dráždivých stavů vysušené pokožky aplikujte po umytí relipidační tělovou péči proti podráždění, například Lipikar Baume AP+M.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sprchové gely
Hmotnost: 0.45 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.