LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5 čisticí zklidňující pěnící gel

367 Kč 184 Kč / 100 ml
Skladem
LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Lavant B5 - Čisticí zklidňující pěnící gel 200 ml.
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY CICAPLAST Lavant B5 ?
  • Čistí a zklidňuje podrážděnou pokožku.
  • Pomáhá podpořit kvalitní obnovu pokožky.
  • Pro citlivou pokožku.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Cicaplast Lavant B5: čisticí zklidňující pěnící gel s ultra jemnou pěnící formulí je určen pro čistění a zklidnění pokožky, aniž by ji vysušil. CICAPLAST LAVANT B5 obsahuje: antibakteriální složky [měď - zinek - mangan] pro vyčistění pokožky bez narušení přirozené rovnováhy a 5% [Panthenol], který je známý svými zklidňujícími a obnovujícími účinky. Optimální tolerance prokázána testy provedenými na citlivé pokožce pod dermatologickou, pediatrickou, gynekologickou a oftalmologickou kontrolou.

Aplikace: 1-2krát denně napěňte malé množství přípravku CICAPLAST LAVANT B5 v dlaních s vodou a aplikujte na oblast pokožky, kterou si přejete vyčistit. Opláchněte dostatečným množstvím vody a osušte přikládáním ručníku, netřete. Pro optimální obnovu pokožky následně naneste CICAPLAST BAUME B5.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové krémy
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.