Vichy Idéal Soleil Osvěžující opalovací sprej na obličej SPF 50 75 ml

385 Kč 513 Kč / 100 ml
Na cestě
Položka byla vyprodána…
Vichy Idéal Soleil Osvěžující opalovací sprej na obličej SPF 50 75 ml
 
Proč používat Vichy Idéal Soleil Osvěžující opalovací sprej na obličej SPF 50 ?
  • Neviditelný sprej na opalování.
  • Vysoká ochrana.
  • Zklidňuje pleť.
  • Není nutno roztírat.
  • Nezanechává bílé stopy.
  • Neviditelný finiš - pleť se po aplikaci neleskne.
  • Osvěžující opalovací sprej na obličej s lehkou texturou.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Idéal Soleil Osvěžující opalovací sprej na obličej s lehkou texturou ve spreji. Obohacený o Mineralizující termální vodu Vichy, která napomáhá posilovat a zklidňovat pleť. Po aplikaci nezanechává mastný film.
 
Typ pleti: Všechny typy pleti
 
Aplikace:
 
Před použitím dobře protřepat. Aplikujte ochranný prostředek na obličej ze vzdálenosti 15 cm před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Během aplikace mějte zavřené oči a rty. V případě kontaktu se rty nadbytečné množství přípravku setřete. Nevdechujte. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi.
 
Informace k produktu:
 
Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Varování: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL. Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.1 kg
Sleva 150 Kč: Původní cena 385 Kč
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Laboratoře Vichy nabízejí expertní přípravky péče o pleť a vlasy, vyvinuté s odborníky. Pro krásný a zdravý vzhled pleti v každém věku.