VICHY CAPITAL SOLEIL Ochranné mléko SPF 50+ 200ml

317 Kč 159 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
VICHY CAPITAL SOLEIL Ochranné mléko SPF 50+ 200ml
 
Proč používat VICHY CAPITAL SOLEIL Ochranné mléko SPF 50+ ?
  • Posílená ochrana proti UV záření včetně dlouhovlnného UVA záření - Obohaceno Mexorylem® XL.
  • 24H Hydratace.
  • Hypoalergenní.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VICHY CAPITAL SOLEIL Ochranné mléko proti UV zářezení s eko-designem s kyselinou hyaluronovou a termální vodou Vichy vulkanického původu. Vichy se zavázalo respektovat život v oceánech. Základ formule je z 94 % biodegradabilní (bez UV filtrů) a ze 71 % s UV filtry. Kartonová tuba s eko-designem.
Podle OECD testu 301 nebo ekvivalentu ISO. Konečný produkt s -45 % plastu v porovnání s podobnými plastovými tubami. KARTONOVÁ TUBA: zabraňte jejímu delšímu kontaktu s vodou.
 
Aplikace:
 
Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když po užíváte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte ochranný prostředek před expozicí na slunci. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Neaplikujte v okolí očí. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Laboratoře Vichy nabízejí expertní přípravky péče o pleť a vlasy, vyvinuté s odborníky. Pro krásný a zdravý vzhled pleti v každém věku.