VENIRA - Vlasy, nehty a pleť

637 Kč
Skladem

PRO RŮST, OBJEM A KVALITU VLASŮ, SILNÉ A NELÁMAJÍCÍ SE NEHTY A NÁDHERNOU PLEŤ!

Kůra na 40 dní obsahuje 80 kapslí prvotřídního doplňku stravy, který patří mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu a splňuje podmínky i pro nejnáročnější uživatele.

S čím vám Venira pomůže?

  • Pomalý růst vlasů, nízká kvalita vlasů - vypadávání, roztřepené konečky, malý objem vlasů, mastící se vlasy, suché vlasy, vlasy poničené špatnou úpravou, apod.
  • Pomalý růst nehtů, lámající se nehty
  • Běžné problémy s pletí - lehké akné, pupínky, apod.
  • Celkovými problémy s vlasy, nehty a pletí v období těhotenství a kojení - kapsle mohou užívat, po předchozí konzultaci s ošetřujícím lékařem, i těhotné a kojící maminky.
  • Problémy s vlasy, nehty a pletí způsobené stresem - kdy kvůli stresu tělo nedostatečně přijímá vitamíny z přirozené stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kůra na 40 dní obsahuje 80 kapslí prvotřídního doplňku stravy. Venira je složena z 19 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Patří tak mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu a splňuje podmínky i pro nejnáročnější uživatele.

Dávkování:

Denně užijte 2 kapsle. První kapsli ráno před jídlem, druhou kapsli večer, také před jídlem. Užití před jídlem zvyšuje celkovou vstřebatelnost a účinek.

Složení:

Zatímco nejznámější konkurenční produkty obsahují 16, 10, nebo pouze 6 účinných složek, VENIRA je složena z 19 složek, z nichž každá hraje nezastupitelnou roli v působení na pojivové tkáně, pokožku, vlasy a nehty. Patří tak mezi nejsilnější produkty svého druhu na trhu. 

VENIRA– Vlasy, nehty a pleť

OBSAŽENÉ LÁTKY

VE 2 KAPSLÍCH

% RHP* V DÁVCE (2 kapsle) 

Pivovarské kvasnice

25 mg

-

L-methionin

75 mg

-

L-tyrosin

25 mg

-

L-cystein

75 mg

-

Hydrolyzovaný kolagen

50 mg

-

Přeslička rolní

150 mg

-

Kopřiva dvoudomá

60 mg

-

MSM (metylsulfonylmethan)

50 mg

-

Hyaluronan sodný

25 mg

-

Saw palmetto

30 mg

-

Zinek (citrát zinečnatý)

5 mg

100

Měď (glukonát měďnatý)

0,5 mg

100

Selen (seleničitan sodný,selenan sodný)

0,04 mg

145

Biotin (vitamín B7)

0,125 mg

500

Vitamín C (kyselina L-askorbová,askorbát sodný)

40 mg

100

Kyselina pantothenová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý)

17,5 mg

583

Kyselina listová (vitamín B9, folát)

0,2 mg

200

Vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid)

1,5 mg

214

Vitamín A (retinylpalmitát, retinyl-acetát)

0,3 mg

75

Složení: Extrakt z natě přesličky rolní - extrakt 10% křemíku, L-methionin, L-cystein, L-tyrosin, pivovarské kvasnice, extrakt z listů kopřivy dvoudomé - extrakt 2% kyseliny křemičité, MSM - methylsulfonylmethan, kolagen hydrolyzovaný, extrakt z plodu 4:1 Saw palmetto - Serenoa repens, kyselina L-askorbová, hyaluronan sodný, D-pantotenát vápenatý, citrát zinečnatý, pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát, kyselina listová, biotin, seleničitan sodný, hořečnaté soli mastných kyselin rostlinného původu, glukonát mědhatý.

Složení obalu kapsle: bovinní želatina, barvivo - oxid titaničitý

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky stravy
Hmotnost: 0.04 kg
Účinná složka: Vitamin A, Vitaminy B, Vitamin C, Kyselina listová, Selen a Zinek, MSM (metylsulfonylmetan), Kyselina hyaluronová, Kolagen, Biotin, Saw palmetto, Měď, Přeslička rolní, Kopřiva dvoudomá, Pivovarské kvasnice, L-methionin, L-tyrosin, L-cystein
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
K Avatar autora | 23.8.2021
+kupuji již třetí balení +vlasy jsou výrazně hustší, zdravější *na změnu je třeba si počkat ty tři měsíce ,po užívání

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Česká společnost Venira se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy a přírodní kosmetiky. Produkty Venira jsou vyráběny v souladu se standardy HAACP (Hazard Analysis and Critical Control Points), IFS (International Food Stansard) a EFSA (Europan Food Safety  Authority).