Septoderm gel 50ml (exp. 23.09.2023)

Tip Výprodej
Značka: Schulke
61 Kč –52 %
253266 mmf600x600
61 Kč –52 % 29 Kč 58 Kč / 100 ml
Skladem

Gelový alkoholový dezinfekční prostředek vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou lékařů a zdravotnického personálu. Dále se může použít k hygienické dezinfekci rukou pro oblasti se sníženým hygienickým standardem.

Ničí široké spektrum virů a mykobakterií. I po častém použití je pokožka rukou stále jemná, protože obsahuje přísady, které zajistí zvláčnění a hebkost pokožky. Aplikace je snadná, přípravek se neředí, jen se nanese do dlaní rukou a pečlivě rozetře. Gel je šetrný k životnímu prostředí.

  • Výborná snášenlivost  s pokožkou
  • Neobsahuje barviva ani parfém
  • Rychlý a dlouhotrvající účinek
  • Test dle normy EN12791 - remanentní 3 hodinový efekt

Expirace výrobku je 23.09.2023

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na co a jak se používá

Dezinfekce má rychlý a dlouhotrvající účinek. Ničí široké spektrum virů a mykobakterií. Vaši pokožku zanechá svěží a jemnou. Díky gelové konzistenci se pohodlně aplikuje a má tak i nižší spotřebu. Je baktericidní, plně virucidní, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní. Přípravek se neředí a aplikuje se na čisté, suché ruce. Po nanesení dostatečného množství přípravku do dlaně jej vtírejte do pokožky tak, aby byla všechna místa na rukou mokrá.
 

Široká oblast použití

Gel je vhodný pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou ve všech typech zařízení, a to zdravotnických, sociálních, v laboratořích, ve farmaceutické a kosmetické výrobě, v institucích, v potravinářství, ve fitness, wellness a beauty sektoru. Díky svému složení je vhodný pro každodenní dezinfekci rukou i pro běžné spotřebitele.
 

Septoderm gel pro své složení i balení je vhodný pro účinnou a rychlou dezinfekci v terénu, v místech s omezeným přístupem k vodě a sociálním zařízením.

  • baktericidní,
  • fungicidní (mikroskopické kvasinkovité houby),
  • virucidní,
  • tuberkulocidní


Účinné látky

Etanol  45% , Isopropanol 30 %, KAS

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dezinfekce na ruce a pokožku
Hmotnost: 0.06 kg
Třída: Biocidní přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Schulke logo

Svět je náš trh - schülke

Společnost schülke vede svou transformaci od tradičního chemického podniku až do moderního partnera pro farmaceutický a chemický průmysl. Od roku 1996 jsme 100% dceřinou společností Air Liquide Group, světového lídra v oblasti plynů, technologií a služeb pro průmysl a zdraví s 22 mezinárodními dceřinými společnostmi a přítomností ve 100 zemích. Naše ústředí v Norderstedt u Hamburku je ústředním bodem všech našich aktivit. Zde všechny naše centrální divize pracují ruku v ruce: od výzkumu a vývoje, řízení, výroby a marketingu až po prodej a logistiku.

Schulke CZ & SK

Začátkem roku 2015 Schulke & Mayr GmbH odkoupila divizi dezinfekčních produktů od společnosti Bochemie. Vznikly společnosti Schulke CZ, s.r.o. a Schulke SK, s.r.o. které jsou významným výrobcem dezinfekčních a čisticích přípravků pro český a slovenský trh. Připojením se ke struktuře koncernu Schülke & Mayr GmbH se z nás stává součást světového hráče. Toto spojení synergicky vyústilo nejen v rozšíření nabídky, ale také zlepšeni kvality produktů, servisu a k rozvoji obchodních vztahů.

Hodnota naší společnosti

Stěžejní myšlenkou je to, že vše co děláme, vychází z našich hodnot a schopností:

Spolehlivý. osvědčené a vyzkoušené. schülke
 

Naše řešení a aplikační expertízy splňují nejvyšší standardy. S více než stoletou zkušeností vytváříme důvěru - základ pro dlouhodobé partnerství a globální růst. Díky společnosti schülke mohou naši zákazníci počítat s osvědčenými výrobky a vynikající kvalitou.

Efektivní. kompetentní. schülke
 

Kombinace efektivních produktů, přesného poradenství a komplexního servisu z nás činí profesionálního partnera a rádce.

Headlineiniciativní. inovační. schülke
 

Hledáme příležitosti a výzvy budoucnosti a rozvíjíme inovativní a udržitelné řešení. Myslíme a jednáme proaktivně. S schülke jsou naši zákazníci o krok napřed.