RENOIMU MAXIMAL 90 tobolek

349 Kč
Skladem
Zinek, Selen, vitamín C a B6 v nejefektivnějších a nejvstřebatelnějších formách. Chelátová forma zinku obsahuje nejlépe vstřebatelnou a pro naše tělo využitelnou formou zinku, kterou dokáže organismus využít až z 80%. Zinek přispívá ke správné funkci imunitního systému, k udržení normálního stavu kostí, vlasů, nehtů, pokožky a podporuje plodnost. Selen Lalmin® jsou kvasnice s organicky vázaným Selenem. Nejlépe využitelná organická forma tohoto minerálu. Selen přispívá k ochraně lidských buněk před oxidativním stresem. Vitamín B6 navíc přispívá k normální psychické činnosti, ke snížení míry stresu, únavy a vyčerpání. Acerola patří mezi plody s nejvyšším obsahem vitamínu C. Skutečný přírodní zdroj vitamínu C, žádné chemické „céčko“.  Vitamín C přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm. Zvyšuje vstřebávání železa, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, přispívá k normální psychické činnosti, přispívá k normální funkci imunitního systému, přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení: Acerola 25% extrakt z plodu 360 mg/90 mg vitamínu C- 112 % RHP*, Zinek Bisglycinát 60mg/zinek 15mg 150 % RHP*, Lalmin SE 2000 0,2% 50mg/Selen 100mcg 180% RHP*, Mikrokrystalická celluloza PH 101 27mg/plnidlo, Pyridoxin hydrochlorid 3mg/1,4mg vitamínu B6 214% RHP*.
RHP* - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.
 
Obal tobolky - rostlinná celulóza.
 
Doporučené dávkování
Dospělí 1 tableta denně před jídlem.
 
Důležitá upozornění
Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte při teplotě 15–25 °C, mimo dosah malých dětí. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy, nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.
 
Balení obsahuje 90 tobolek.
 
Hmotnost obsahu: 45g

Doplňkové parametry

Kategorie: Imunita a únava
Hmotnost: 0.35 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše motto: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chováme...
K balení olejů používáme to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost našich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Naše oleje mají čistý přírodní původ. Jsou lisovány za studena pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje také jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Oleje se výborně se vstřebávají. Zásadně nepřidáváme do našich olejů žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.