Nu Skin ageLOC Galvanic Body Trio

ZDARMAZDARMA
Nu Skin ageLOC Galvanic Body Trio
8 990 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Balíček ageLOC Galvanic Body Trio obsahuje přístroj ageLOC Galvanic Body Spa a dva vylepšené anti-ageingové produkty péče o tělo – ageLOC Body Shaping Gel a ageLOC Dermatic Effects – pro vytvarovanější, hladší a na pohled pevnější tělo.
     
    Proč používat ageLOC Galvanic Body? 
  • Napomáhá při dodávání klíčových přísad do pokožky.
  • Vzhled pokožky je pevnější a mladistvější.
  • Pomáhá ji očistit, osvěžit a tím snížit viditelné známky stárnutí pleti.    
  • Vyhlazuje zjevnost tukových polštářků a celulitidy pro dosažení štíhlejšího vzhledu těla.
  • Ošetření galvanickým proudem může posílit přísun anti-ageingových složek až na dobu 24 hodin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj na domácí použití s větší plochou vhodnou pro galvanizaci celého těla. Díky spojení unikátní galvanické technologie a patentovaného složení produktů AgeLoc Dermatic Effect a Body Shaping Gel můžete dosáhnout zdravý, pevný a hutnější vzhled pokožky.
 
Použití:
Pro dosažení optimálních výsledků používejte ageLOC Galvanic Body Spa spolu s ageLOC Body Shaping Gel jednou denně třikrát v týdnu na stehnech, pažích, hýždích, nebo spodní straně břicha. Předtím, než začnete s galvanickým ošetřením, přečtěte si řádně uživatelskou příručku.
 
Upozornění:
Zařízení ageLOC Galvanic Body Spa je určeno pouze na nepoškozenou pleť. Nepoužívejte ho, pokud je pleť zanícená nebo máte otevřené rány, jste-li náchylní na růžovku, trpíte alergií na kovy nebo máte problematickou či přecitlivělou pokožku. Před použitím zařízení ageLOC Galvanic Body Spa se poraďte se svým lékařem, pokud jste těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, máte epilepsii, kovový implantát nebo trpíte nějakou nemocí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nu Skin je světová značka pro osobní péči a wellness, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie.