Mavena B12 MAST 50ml

Novinka Tip
Značka: Galenoderm
349 Kč 698 Kč / 100 ml
Skladem
Mast je určena na základní lokální léčbu zanícené a šupinaté kůže při psoriáze. Hydratuje poškozenou kůži a dodává jí lipidy. Obsahuje účinnou látku vitamin B12, který váže přebytečný oxid dusnatý vznikající při zánětu, čímž zmírňuje jeho negativní účinky. Vytváří tak příznivé prostředí pro přirozenou obnovu poškozené kůže.

Proč používat Mavena krém?

  • účinně zklidňuje kůži s přetrvávajícím efektem
  • zmírňuje obtíže při lehčích až středně těžkých formách psoriázy
  • zmírňuje svědění
  • obsahuje vitamín B12
  • obsahuje hydratační látky
  • obsahuje vysoce kvalitní rostlinné oleje - avokádový olej, olej z chia semínek
  • bez parfému a barviv

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Mavena B12 MAST se nanáší na postižená místa několikrát denně. Přípravek je žádoucí jemně vmasírovat do kůže. Je vhodný pro děti, dospívající i dospělé. Růžová barva masti je způsobena vitaminem B12. Jelikož jde o vitamín rozpustný ve vodě, případně skvrny lze odstranit praním už při teplotě 30 ° C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy a masti
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Galenoderm s.r.o. je pokračovatelkou firem Spirig a Galderma v České republice a na Slovensku. Kultivují smysluplnou vizi – nadále přispívat inovativními, ale i praktickými a ověřenými poznatky v oblasti lokální terapie kožních onemocnění.

Výrobky společnosti Spirig, Galderma a Infectopharm, které přináší od podzimu 2018 společnost Galenoderm na trhy v České republice a na Slovensku, se staly známým pojmem pro pacienty, dermatology, pediatry i farmaceuty.