Mavena B12 AKUT GEL 50ml

Novinka Tip
Značka: Galenoderm
349 Kč 698 Kč / 100 ml
Skladem
Chladící a hydratační gel, který je vhodný zejména k ošetření mokvajících ploch v akutní fázi atopické dermatitidy. Obsahuje účinnou látku vitamin B12, který váže přebytečný oxid dusnatý vznikající při zánětu, čímž zmírňuje jeho negativní účinky. Vytváří tak příznivé prostředí pro přirozenou obnovu poškozené kůže. Pro regeneraci kožní bariéry je však nutná aplikace krému nebo masti s bohatým obsahem lipidů, hned po odeznění akutního zánětu.

Proč používat Mavena B12 AKUT GEL?

  • pomáhá obnovit poškozenou kůži
  • chladí a hydratuje
  • zmírňuje pocit svědění
  • vhodný na mokvající plochy při atopické dermatitidě
  • obsahuje vitamín B12

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Mavena B12 AKUT GEL se nanáší na postižená místa několikrát denně. Přípravek je žádoucí jemně vmasírovat do kůže. Je vhodný pro děti, dospívající i dospělé. Růžová barva gelu je způsobena vitaminem B12. Jelikož jde o vitamín rozpustný ve vodě, případně skvrny lze odstranit praním už při teplotě 30 ° C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krémy a masti
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Galenoderm s.r.o. je pokračovatelkou firem Spirig a Galderma v České republice a na Slovensku. Kultivují smysluplnou vizi – nadále přispívat inovativními, ale i praktickými a ověřenými poznatky v oblasti lokální terapie kožních onemocnění.

Výrobky společnosti Spirig, Galderma a Infectopharm, které přináší od podzimu 2018 společnost Galenoderm na trhy v České republice a na Slovensku, se staly známým pojmem pro pacienty, dermatology, pediatry i farmaceuty.