LA ROCHE-POSAY Anthelios Transparentní jemný sprej na obličej SPF 50 75 ml

275 Kč 367 Kč / 100 ml
Skladem
LA ROCHE-POSAY Anthelios Transparentní jemný sprej na obličej SPF 50 75 ml
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Transparentní jemný sprej na obličej SPF 50 ?
  • Poskytuje vysokou, širokospektrální a fotostabilní ochranu před UVA/UVB zářením.
  • Chrání před škodlivými vlivy slunce.
  • Zmatňuje a působí proti lesku pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Transparentní jemný sprej na obličej SPF 50 je určen pro všechny typy citlivé pleti se sklonem ke sluneční intoleranci známé jako sluneční alergie. Poskytuje vysokou, širokospektrální, fotostabilní UVA/UVB ochranu. Obsahuje patentovaný filtrační systém Mexoplex®, který chrání před UVA a UVB zářením, a Termální vodu z La Roche-Posay, která má zklidňující, antioxidační a prebiotické účinky. Testováno pod dermatologickou a oftalmologickou kontrolou. Svěží sprej, který se rychle se vstřebává a na pleti vytváří neviditelný ochranný závoj. Příjemná a lehká vůně opalovacího přípravku pro maximální komplianci.
 
Typ pleti: Mastná
 
Aplikace:
 
Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení nebo osušení ručníkem. Před použitím pořádně protřepejte. Používejte sprej minimálně 15 cm od obličeje. Stříkejte rovnoměrně na obličej, ale nestříkejte déle než 3 vteřiny na stejné místo. Při aplikaci mějte zavřené oči a ústa. Nevdechujte. Po aplikaci otřete přebytečné množství produktu z očí a úst. Pouze k vnějšímu použití.
 
Informace k produktu:
 
Varování: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Upozornění: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany. VAROVÁNÍ – EXTRÉMNĚ HOŘLAVÝ AEROSOL.
 
Nádoba je pod tlakem: při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte do očí a na podrážděnou pokožku. Používejte pouze pro účel, pro který je výrobek určený. Nepoužívejte v uzavřeném prostředí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.1 kg
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
M Avatar autora | 30.6.2022
Skvělý pomocník v létě. Není mastný, nelepí. Ideální do města na dekolt, pěšinku ve vlasech, obličej...kupuji každou sezonu.
5
K Avatar autora | 25.5.2022
Příjemná vůně, jsem spokojená. Nezanechává mastný ani bílý film.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.