LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Opalovací gelové mléko pro citlivou pokožku dětí SPF 50+ 250 ml

598 Kč 239 Kč / 100 ml
Na cestě
Položka byla vyprodána…
LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Opalovací gelové mléko pro citlivou pokožku dětí SPF 50+ 250 ml
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Opalovací gelové mléko pro citlivou pokožku dětí SPF 50+ ?
  • Chrání pokožku dětí před škodlivými vlivy slunečního záření.
  • Zajišťuje velmi vysokou ochranu citlivé dětské pokožky těla i obličeje.
  • Gelová textura se snadno nanáší, nelepí a dobře se vstřebává.
  • Při aplikaci na mokrou pokožku nezanechává bílé stopy.
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Dermo-Pediatrics Wet Skin Opalovací gelové mléko pro citlivou pokožku dětí SPF 50+. Ochrana SPF 50+ je posílená proti UVA záření (přísnější než Evropská doporučení týkající se opalovacích přípravků). Lze aplikovat na osušenou i mokrou pokožku. Velmi voděodolné. Obsahuje patentovaný širokospektrální fotostabilní filtrační systém Mexoplex®, který chrání před krátkovlnným a dlouhovlnným UVA a UVB zářením. Obohaceno o Termální vodu z La Roche-Posay se zklidňujícími, antioxidačními a prebiotickými účinky. Testováno pod dermatologickou a pediatrickou kontrolou.
 
Typ pleti: Citlivá
 
Informace k produktu:
 
Varování: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí. Upozornění: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.25 kg
Sleva 150 Kč: Původní cena 598 Kč
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.