LA ROCHE-POSAY Anthelios Zmatňující gel-krém na obličej SPF 50+ 50 ml

395 Kč 790 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Zmatňující gel-krém na obličej SPF 50+.
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Zmatňující gel-krém na obličej SPF 50 ?
  • Poskytuje velmi vysokou, širokospektrální a fotostabilní ochranu před UVA/UVB zářením.
  • Je vhodný pro mastnou, citlivou pleť nebo pro ty, co upřednostňují lehkou texturu opalovacího přípravku.
  • Chrání před škodlivými vlivy slunce.
  • Vhodný také pro alergickou pleť.
  • Nemastná, nelepivá textura nezanechává bílé stopy.
  • Odolný vůči vodě a potu.
  • Hypoalergenní.
  • Nekomedogenní.
  • Bez parfému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Zmatňující gel-krém na obličej SPF 50+ poskytuje velmi vysokou ochranu před sluncem. Obsahuje patentovaný filtrační systém Mexoplex®, který chrání před UVA a UVB zářením, a Termální vodu z La Roche-Posay, která má zklidňující, antioxidační a prebiotické účinky. Patentovaná technologie AIRLICIUM® působí proti lesku pleti a nadměrné produkci mazu. Formulace je upravena na optimální minimalistické složení pro snížení rizika štípání v očích. Testováno pod oftalmologickou a dermatologickou ochranou. Testováno na citlivých očích a uživatelích kontaktních čoček.
 
Typ pleti: Citlivá
 
Aplikace:
 
Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení nebo osušení ručníkem. Pouze k vnějšímu použití.
 
Varování: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nevystavujte kojence a malé děti přímému slunci. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu. Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Upozornění: Snížení tohoto množství prostředku podstatně snižuje stupeň ochrany.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.