LA ROCHE-POSAY Anthelios Shaka Ultralehký sprej SPF 30 200ml

Akce Novinka Tip
785 Kč 39 Kč / 10 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
LA ROCHE-POSAY Anthelios Shaka Ultralehký sprej pro citlivou pokožku obličeje i těla SPF 30 poskytuje vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Je vhodný pro citlivou pokožku obličeje i těla. Vytváří štít proti paprskům UVA a UVB záření a pomáhá předcházet poškození způsobenému vlivem infračerveného A záření a znečištění.

Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Shaka Ultralehký sprej?

  • Poskytuje vysokou, širokospektrální a fotostabilní ochranu před UVA/UVB zářením
  • Chrání před škodlivými vlivy slunce
  • Neštípe v očích
  • Ultraodolný vůči vodě, potu a písku
  • Lehká, nelepivá textura
  • Nezanechává bílé stopy

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLASTNOSTI: Poskytuje vysokou ochranu před UVA/UVB zářením. Vhodný pro všechny typy citlivé pleti. Vytváří štít proti paprskům UVA a UVB záření a pomáhá předcházet poškození způsobenému vlivem infračerveného A záření a znečištění. Neštípe v očích. Testováno pod dermatologickou kontrolou na citlivé a reaktivní pleti. Testováno pod oftalmologickou kontrolou na citlivých očích, citlivém očním okolí a na uživatelích kontaktních čoček. Testováno na alergie. Ultraodolný vůči vodě, potu a písku. Průhledná, lehká, nelepivá textura. Nezanechává bílé stopy.

APLIKACE: Aplikujte bezprostředně před sluneční expozicí. Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení nebo osušení ručníkem. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Vyhněte se oblasti kolem očí. Pouze k vnějšímu použití.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.25 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.