LA ROCHE-POSAY Anthelios Pigment Correct SPF50+ Medium 50ml

481 Kč 962 Kč / 100 ml
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
LA ROCHE-POSAY Anthelios Pigment Correct SPF50+ Medium 50ml
 
Proč používat LA ROCHE-POSAY Anthelios Pigment Correct SPF 50+ ?
  • Viditelně sjednocuje tón pleti a pomáhá předcházet hyperpigmentacím.
  • Velmi vysoká ochrana.
  • Hypoalergenní.
  • Vysoká tolerance.
  • Nekomedogenní.
 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

LA ROCHE-POSAY Anthelios Pigment Correct Fotokorekční denní tónovaný krém s velmi vysokým SPF faktorem v medium verzi. Nová generace opalovacích přípravků, které chrání před fotostárnutím vzniklým v důsledku každodenní sluneční expozice. Zároveň pomáhá viditelně korigovat pleť díky tomu, že kryje pigmentace. Testováno pod dermatologickou kontrolou. VAROVÁNÍ: Přehnaná expozice na slunci je nebezpečná. Nezůstávejte dlouho na slunci, i když používáte ochranný prostředek. Tento produkt nepředstavuje 100% ochranu.
 
Typ pleti: Všechny typy pleti
 
Aplikace:
 
Pro udržení ochrany aplikujte opakovaně produkt v dostatečném množství, zejména při pocení, koupání nebo osušení ručníkem. Pro dobrou ochranu dětí používejte pokrývku hlavy, tričko a brýle. Nestříkejte přímo na obličej. Před aplikací nejdříve naneste do dlaní. Při zasažení očí okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody. Zabraňte kontaktu s textiliemi. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Opalovací krémy
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Dermatologická laboratoř La Roche-Posay spolupracuje s 90 000 dermatology z celého světa, výsledkem je spojení termální vody s výjimečnými účinky a nepřekonatelné expertizy specialistů na citlivou pleť. Jde o skutečnou komunitu založenou na čtyřicetiletém spojení, jež v mnohém přesahuje každodenní podporu v péči o citlivou pleť.