Enterina

Tip
Značka: inPHARM
239 Kč
Objednáno
ENTERINA je doplněk stravy s obsahem probiotického kmene Bacillus coagulans, extraktu z plodů borůvek, vitamínu K a vitamínů skupiny B, které přispívají k udržení fyziologického stavu sliznic (vitamíny B2), normálnímu energetickému metabolismu (vitamíny B6, B12) a ke snížení míry únavy a vyčerpání (vitamíny B2, B6, B12). Lahvičky byly vyvinuty speciálně pro děti a pro dospělé, kteří upřednostňují tekuté formy přípravků. Jsou velmi praktické a pro děti chutné. Lahvička obsahuje jednu denní dávku. Přípravek neobsahuje lepek.
 
Proč užívat Enterinu ?
  • Je to doplněk stravy s obsahem probiotického kmene.
  • Zmírňuje pocit únavy a vyčerpání.
  • Přispívá k udržení normálního stavu sliznic a dodává organismu důležité vitamíny. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:
 
 Lahvičky byly vyvinuty speciálně pro děti a pro dospělé, kteří upřednostňují tekuté formy přípravků. Jsou velmi praktické a pro děti chutné. Lahvička obsahuje jednu denní dávku.
 
Pokyny k užívání:
 
Otáčejte uzávěrem ve směru hodinových ručiček až do maximální možné pozice. V této pozici dojde k propadu prášku z uzávěru do tekutiny pod uzávěrem. Protřepejte dobře lahvičkou (se stále přišroubovaným uzávěrem) kvůli dobrému rozpuštění prášku. Odšroubujte uzávěr a vypijte obsah lahvičky.
 
Doporučené dávkování:
 
Děti od 6 měsíců věku: 1 lahvička denně.
Dospělí: 1-2 lahvičky denně a užívat nejlépe nalačno.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Trávení a metabolismus
Hmotnost: 0.04 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost inPHARM představuje profesionální farmaceutickou firmu, která stojí na jasně deklarované koncepci, jejíž základ tvoří bezpečné a inovativní přípravky vyráběny v souladu s GMP (Good Manufacturing Practice). Jejich nejznámější přípravek Lipo C Askor, představuje revoluci v doplňování vitamínu C do organismu.