CelluO Olej s pumpičkou 100ml

336 Kč 336 Kč / 100 ml
Skladem
Dermatology pečlivě sestavená směs hroznového, citronového, fenyklového, mandlového, jojobového a mrkvového oleje. Příznivě působí na stav pokožky. Oleje oplývají antioxidačními vlastnostmi, pokožku zvlhčují, hydratují, zlepšují její vzhled i absorpční schopnosti. Při drobných poraněních pokožky se projeví jejich antiseptické a antimikrobiální vlastnosti. Celulitida - zlepšuje cirkulaci krve a lymfy.
 
Proč používat CelluO Olej s pumpičkou ?
  • Masáž tímto olejem originálního složení přispívá k regeneraci a aktivaci branných vlastností pokožky.
  • Zlepšuje cirkulaci krve i lymfy, což napomáhá dalšímu uvolnění a regeneraci organismu.
  • Vonná složka citronového oleje přispívá k navození duševní pohody a klidu.
  • Velmi příjemně voní.
  • Olej je vhodný také do aromalampy. 
 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití: Všechny typy pokožky.
 
Doporučené použití: Několik kapek oleje naředěného 1:10 běžným olejem (nejlépe slunečnicový, olivový) rozehřejte v dlani a naneste na pokožku, vmasírujte a nechejte působit po dobu 15 minut, následně olej dokonale setřete hadříkem navlhčeným teplou vodou. Po použití se nevystavujte slunečnímu záření! Pro citlivou pokožku používejte zředěný! Při používání koncentrátu u indikovaných osob může dojít ke zhoršení dermatitidy, psoriázy a jiných kožních onemocnění.
Některé přírodní látky v esenciálních olejích mohou způsobovat u citlivých jedinců alergie. Z toho důvodu před použitím proveďte test citlivosti na lokti 48 hod před plánovaným použití.
 
Objem: 100ml
 
Upozornění: Pouze k vnějšímu použití! Uchovávejte mimo dosah dětí! Nepoužívejte v těhotenství!
 
Skladování: Skladujte na suchém a tmavém místě při pokojové teplotě. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové oleje
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Naše motto: Rostlinné oleje jsou jako rostlinné zlato. Tak se k nim také chováme...
K balení olejů používáme to nejlepší fialové sklo. Fialové sklo = perfektní obal pro vynikající výrobky. Fialové sklo zaručuje bioaktivní stálost našich výrobků. Vliv světla vždy urychluje proces molekulární rozpad přírodních produktů. Fialové sklo funguje jako přirozený filtr, který chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Naše oleje mají čistý přírodní původ. Jsou lisovány za studena pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje také jejich perfektní kvalitu. Obsahují nejvyšší možné množství bioaktivních látek. Oleje se výborně se vstřebávají. Zásadně nepřidáváme do našich olejů žádné minerální oleje, syntetické látky, konzervanty nebo barviva.