Canestest test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí

Novinka Tip
Značka: Bayer
175 Kč 175 Kč / 1 ks
Skladem
Canestest jednoduchým testem umožní stanovit pravděpodobnou příčinu vašich vaginálních potíží (kvasinková nebo bakteriální). Výsledek testu porovnejte s tabulkou na obalu a tím určíte vhodnou léčbu problému.

Proč použít Canestest test pro samodiagnostiku vaginálních infekcí?

 • Určení typu vaginální infekce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canestest pro určení typu vaginální infekce pro domácí použití. Canestest jednoduchým testem umožní stanovit pravděpodobnou příčinu vašich vaginálních potíží (kvasinková nebo bakteriální). Výsledek testu porovnejte s tabulkou na obalu a tím určíte vhodnou léčbu problému.

Canestest propojuje vaginální pH a symptomy s pravděpodobnou příčinou: jednoduchý test umožní díky změně barvy konce tyčinky stanovit pravděpodobnou příčinu vaginálních potíží. Výsledek testu (barvu konce tyčinky) porovnejte s tabulkou na obalu a tím také určíte i vhodnou léčbu problému.

Výhody výrobku

 • Použití Canestestu je možné z domova a je snadné a intuitivní
 • Výsledky vykazují více než 90% přesnost
 • Výsledky stěru znáte do 10 sekund
 • Stanoví příčinu vaginálních potíží (kvasiková nebo bakteriální infekce)
 • Pomáhá určit vhodnou léčbu problému

Použití: Používání Canestestu z domova je snadné a intuitivní. Vlastně se to podobá zavádění tampónu a neměla byste při tom zažívat žádné nepříjemné pocity. V zájmu zajištění co nejlepších výsledků je důležité dbát na to, abyste Canestest nepoužila méně než jeden den před nebo po menstruaci ani v přítomnosti známek menstruace nebo vaginálního krvácení. Také po sexu nebo vaginálním výplachu vyčkejte minimálně 12 hodin. 

 • Rozbalte Canestest (před zavedením do vaginy nesmí tyčinka přijít s ničím do styku).
 • Uchopte tyčinku Canestest a žlutou tyčinku zaveďte do vaginy, několikrát otočte a následně vyjměte.
 • Po 10 sekundách zkontrolujte tyčinku Canestestu a určete, zda barva zůstala stejná, nebo se změnila na modrou či zelenou.

Specifika produktu: Nedělejte žádné závěry ohledně svého zdravotního stavu bez předchozí konzultace s lékařem. Lékaře vyhledejte i v případě, pokud si nejste jistá správnou léčbou nebo výsledkem. Pamatujte, že Canestest vám nedokáže poskytnout přesnou diagnózu v těchto případech:

 • Máte méně než 1 den před nebo po menstruaci.
 • Máte menstruaci nebo pozorujete známky vaginálního krvácení.
 • Uplynulo méně než 12 hodin od pohlavního styku nebo vaginálního výplachu.

Pokud jste těhotná, poraďte se se svým lékařem, protože interpretace výsledků testu během těhotenství i volba správné medikace vyžaduje odborné znalosti.

Některé ženy procházející menopauzou mají zvýšené vaginální pH a stěr jim může ukázat zelenomodrý výsledek i v případě, že netrpí bakteriální infekcí ani trichomoniázou. Pokud jste tedy v přechodu, test nepoužívejte.

Doplňkové parametry

Kategorie: Diagnostické testy
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bayer je známá německá farmaceutická společnost zabývající se výrobou a distribucí léčiv.