Canesbalance vaginální gel 7x5ml

Novinka Tip
Značka: Bayer
305 Kč 87 Kč / 10 ml
Na cestě
Položka byla vyprodána…
Canesbalance je 7denní léčba na zmírnění příznaků bakteriální vaginózy.

Proč používat Canesbalance vaginální gel 7x5ml?

  • Reguluje rovnováhu poševního prostředí
  • Snižuje pH v pochvě a zamezuje tak růstu škodlivých bakterií
  • Zmírňuje příznaky bakteriální vaginózy a tím odstraňuje nepříjemný zápach a výtok

Detailní informace

Detailní popis produktu

Canesbalance je 7denní léčba příznaků bakteriální vaginózy. Canesbalance je vaginální gel. Odstraňuje nepříjemný zápach a výtok, který ji doprovází. Canesbalance pomáhá regulovat rovnováhu poševního prostředí, snižuje pH v pochvě a zamezuje tak růstu škodlivých bakterií.

Používání je snadné díky hygienickým, již předplněným jednorázovým tubám s aplikátorem.

Počínající bakteriální infekce, spíše zatím bakteriální nerovnováha (bakteriální vaginóza) je velmi časté onemocnění pochvy. Za normálních podmínek se v pochvě přirozeně vyskytují různé druhy bakterií; v největším počtu jsou zastoupeny bakterie mléčného kvašení (laktobacily). Bakterie mléčného kvašení produkují kyselinu mléčnou, která zvyšuje kyselost, udržuje tak v pochvě normální nízké pH (kyselé) a chrání ji před infekcí. Toto nízké pH obvykle brání růstu nežádoucích mikroorganismů. Když se počet bakterií mléčného kvašení sníží a pH se zvýší, dojde ke změně rovnováhy a začnou se množit „škodlivé“ mikroorganismy. Jedná o narušení rovnováhy poševního mikroprostředí doprovázené nepříjemným, často po rybách zapáchajícím výtokem.

Výhody výrobku

  • 7denní léčba ke zmínění příznaků vaginální bakteriální infekce
  • Reguluje rovnováhu poševního prostředí, snižuje pH
  • Potlačuje nepříjemný zápach, neobvyklý výtok, discomfort
  • Praktické a hygienické používání díky jednorázovým tubám s aplikátorem
  • Lze používat během těhotenství i během menstruace

Použití: Pro účinnou úlevu od nepříjemného zápachu, neobvyklého výtoku, nepříjemných pocitů při bakteriální vaginóze a nerovnováze poševního mikroprostředí.

Odstraňte uzávěr tuby, posaďte se nebo se položte do pohodlné polohy a jemně zaveďte hrdlo aplikátoru do pochvy tak hluboko, až kam se bez problému dostanete. Jemně stlačte tubu, abyste vyprázdnila obsah. Stále stlačenou tubu vyjměte a zlikvidujte ji. Nejvhodnější je používat Canesbalance před spaním. Doporučuje se použít i slipovou vložku, protože se běžně stává, že malé množství gelu vyteče. To však neznamená, že by zdravotnický prostředek neúčinkoval.

Specifika produktu: Přípravek Canesbalance je možné používat během těhotenství i během menstruace. Pokud však máte podezření na vaginální infekci během těhotenství, měla byste navštívit lékaře.

Přípravek může lehce štípat. Tento pocit je však jen dočasný a měl by časem odeznít. Pokud máte jakékoli obavy, navštivte svého lékaře.

Nepoužívejte Canesbalance, pokud se snažíte otěhotnět, protože gel má nízké pH, což muže způsobit, že prostředí v pochvě nebude pro spermie příznivé. Nepoužívejte jako antikoncepci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní zdraví
Hmotnost: 0.1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost Bayer je známá německá farmaceutická společnost zabývající se výrobou a distribucí léčiv.