Nu Skin ageLOC Boost System

ZDARMAZDARMA
Nu Skin ageLOC Boost System
4 910 Kč 4 910 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Ať je vaše pleť zářivější. Tento systém kombinuje technologii proměnného pulzního mikroproudu našeho zařízení ageLOC Boost s účinnými složkami Activating Serum, aby zvýraznil ten nejkrásnější jas vaší pokožky. Kůži zanechává viditelně světlejší, plnější a pružnější. Rozjasňuje pleť - dodává jí mladistvý vzhled a sjednocuje tón - to vše za pouhé dvě minuty, jednou denně.
 
Proč používat ageLOC Boost System ?
  • Disponuje technologií proměnlivého pulzního mikroproudu, která čeká na registraci patentu a která optimalizuje a aktivuje pleť, čímž je dosaženo jejího mladistvějšího vzhledu.
  • Posiluje přirozenou krásu vaší pleti, aby byla jasnější, plnější a pružnější.
  • Pomáhá zmírnit známky předčasného stárnutí a prodlužuje mladistvý vzhled pleti.
  • Nabízí šetrnou exfoliaci a podporuje buněčnou obnovu pro viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvě vypadající pleť.
  • Zajišťuje rozjasnění pro svěží a rozzářenou pleť.
  • První výsledky uvidíte už za 7 dnů!

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:
 
Tuto proceduru provádějte jednou denně.
 
UPOZORNĚNÍ: Jak snížit zdravotní rizika: Před použitím se poraďte s lékařem, pokud jste těhotná, používáte kardiostimulátor nebo podobný přístroj, máte epilepsii, nosíte kovová rovnátka, máte kovový implantát nebo trpíte nějakou nemocí. Produkt používejte pouze tak, jak je to popsáno v uživatelské příručce pro ageLOC Boost.
 
Příprava: Použijte po použití vašeho oblíbeného čisticího přípravku a tonika Nu Skin.
 
První krok:

Zapněte zařízení tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru.

 
Druhý krok:

Na vodivý povrch zařízení naneste obsah tří pumpiček ageLOC Boost Activating Serum. Rovnoměrně sérum rozetřete po polovině obličeje.

 
Třetí krok:
Začněte aplikaci tak, že prstem přejedete po celé délce dotykového povrchu směrem nahoru. Přejíždějte vodivým povrchem po obličeji klouzavým pohybem nahoru a ven.

 
Čtvrtý krok:

Opakujte KROK 2 a KROK 3 na druhé straně obličeje.

 
Pátý krok:
Zařízení se automaticky vypne. Vmasírujte zbývající Activating Serum do pokožky a poté pokračujte svou obvyklou denní péčí o pleť.
 
Jak to funguje ? 
ageLOC Boost využívá technologii proměnného pulzního mikroproudu a vysílá tak k pokožce přerušované proměnlivé impulzy. Impulzy jsou nábojově vyrovnané, proto se každé 2,4 sekundy přepnou z pozitivního náboje na negativní. Proč? Když se tento mikroproud používá s ​​Activating Serum, optimalizuje a aktivuje pokožku a pleť je pak mladistvější.
 
 
Proč si ji zamiluji?
Po 12 týdnech používání systému ageLOC Boost bylo možné na vzhledu kůže účastníků pozorovat:

o 90 % lepší pružnost

o 103 % větší vyplnění

o 104 % lepší zpevnění

o 75 % jasnější vzhled
 
 
Klíčové složky:

Rozjasňující směs (výtažek z líru přímořského (CEA), Vitamin C a niacinamid mají rozjasňující účinek pro zářivou a jasnou pleť.

 

Výtažek z plodů kaviárového citrusu podporuje exfoliaci a buněčnou obnovu pokožky, aby byla pleť viditelně hladší, zářivější, jasnější a mladistvější.

 

Vyplňující směs (výtažek z plodů jablka, výtažek z čočky, výtažek z plodů vodního melounu a dva typy kyseliny hyaluronové) pokožku hydratuje a zjemňuje, a zároveň jí dodává plnější vzhled.

 

Směs ageLOC® se zaměřuje na zdroje viditelných známek stárnutí pleti a pomáhá udržovat její mladistvý a živý vzhled.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické přístroje
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Nu Skin je světová značka pro osobní péči a wellness, která lidem pomáhá vypadat a cítit se mladě díky velkému portfoliu prvotřídních produktů, které vyhrávají ocenění a spojují to nejlepší z vědy, přírody a technologie.